Фото ipress.ua

Суд нарешті відібрав у Януковича 5 га лісу в Сухолуччі

  Вишгородський районний суд задовольнив позов прокуратури Київщини та повернув у власність держави майже 5 га лісу в межах Сухолуцької сільської ради, що належали ТОВ "Дом Лесника".

  Вони входили до земель, на яких розташовані резиденції Віктора Януковича "Акація" та "Острів", повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

  Суд встановив, що Київська облдержадміністрація вилучила із постійного користування Дніпровсько-Тетерівського державного лісомисливського господарства землі лісогосподарського призначення та змінила їх цільове призначення на сільськогосподарське, а Вишгородська райдержадміністрація передала їх у власність 6 громадян "для ведення особистого селянського господарства".

  В подальшому громадяни відчужили вищевказані земельні ділянки вартістю майже 2 млн грн на користь ТОВ "Дом Лесника", якому обласна адміністрація у 2009 році змінила цільове призначення на "землі для будівництва та обслуговування готельно-ресторанного комплексу".

  За законом, Київська ОДА не мала повноважень на вилучення земель лісового призначення, що й стало підставою для заявленого прокуратурою позову.

  У прокуратурі нагадують, що у березні поточного року апеляційний суд Київської області з цих же підстав повернув державі 8,8 га земель лісового фонду в Сухолуччі вартістю понад 5,2 млн грн, що також належали ТОВ "Дом Лесника".

  Чому такий крок було здійснено тільки зараз – коли минуло більше року після втечі Януковича – у прокуратурі не зазначають.

  Попередній матеріал
  Через угоду з Іраном ціни на нафту падають
  Наступний матеріал
  Президент Естонії вважає, що на російську кібератаку НАТО може відповісти ракетами

  На Чернігівщині розпочато кримінальне провадження стосовно посадовців, які забезпечували "Сухолуччя"

  Суд провернув державі 2,6 га лісу в Сухолуччі

  Прокуратура Київщини вимагає повернути державі землі резиденції екс-президента в Сухолуччі

  Вночі з Сухолуччя вкрали кілька автівок Януковича