Список зниклих майданівців скоротився на три людини

  Станом на 28 травня волонтерами було знайдено три людини, які вважалися зниклими під час подій на Майдані. Про це повідомляє ГО


  Зокрема, активісти знайшли Мужикова Миколу Івановича з Кривого Рогу, що на Дніпропетровщині. 10 грудня минулого року хлопець поїхав на Майдан. Згодом контакт із ним зник. Батько Миколи - Ігор Геннадійович - довгий час намагався відшукати сина, проте безуспішно. 20 лютого волонтери-пошуковики дізналися, що Микола дзвонив своїй подрузі з невідомого номеру і повідомив, що перебуває в лікарні. Але зв'язок із ним обірвався. 

  На минулих вихідних, завдяки слідчим-волонтерам, стало відомо, що Микола Мужиков знайшовся. Він спілкується з мамою і з ним все гаразд. Хлопець перебував на Майдані до кінця березня. А його батько просто не знав, що син знайшовся.

  Також було знайдено Сливінського Володимира Станіславовича, родом зі Сокаля, що на Львівщині. Хлопець зник 19 лютого. Волонтери-пошуковики, знайшовши його сторінку у соцмережі, неодноразово писали хлопцеві, проте всі повідомлення були проігноровані, хоча хлопець активно користувався соцмережею.

  Лише кілька днів тому активісти дізналися, що Сливінський досі на Майдані. Про це їм повідомили побратими хлопця.

  Яремин Василь Михайлович з Івано-Франківська вважався зниклим із 19 лютого. Сьогодні волонтери-пошуковики з Франківська повідомили, що Василь знайшовся і давно вже вдома.
  Попередній матеріал
  Терористи з батальйону “Восток” зайняли Донецьку ОДА і вигнали звідти бойовиків ДНР
  Наступний матеріал
  Терористи звільнили з полону голову ОВК № 43 у Донецьку