суд_екс-беркутівці
5.ua

Сьогодні суд у справі екс-беркутівців Аброськіна та Зінченка заслухав матір загиблого майданівця

  У справі екс-беркутівців Павла Аброськіна та Сергія Зінченка відбувався допит осіб, які постраждали 20 лютого 2014 року.

  На сьогоднішньому засіданні суд заслухав Марію Байдовську - матір загиблого 20 лютого на вулиці Інститутській Сергія Байдовського. 

  Жінка упізнала свого сина на відео, яке вже є у матеріалах справи. Прокуратура наполягає: куля, яка завдала смертельних поранень Сергію Байдовському, була випущена із сектору, де перебував "Беркут". Тоді як захисники підозрюваних наголошують на неможливості довести, хто саме зі спецпідрозділу стріляв. 

  Мати загиблого Марія Байдовська розповіла: "Особисті дані є, що саме Аброськін і Зінченко знаходився. Є, є відео, там показано, що саме в цю хвилину стріляли беркутівці. Як вони не мою дитину, то чиюсь дитину - сто чоловік було вбито".

  Натомість захисник Зінченка Ігор Варфоломєєв заявив: "Постріл було здійснено не звідти, звідки сторона обвинувачення намагається переконати суд, тобто не з бетонної барикади, а з іншого боку, з боку урядового кварталу".

  На це прокурор Олексій Донський відповів: "Намагання перескочити з однієї стадії дослідження матеріалів на іншу - до чого часто вдається сторона захисту в процесі - якраз і утворює неправильне уявлення, що доказів немає. Насправді ці докази будуть надані тоді, коли це буде визначено безпосередньо судом, саме на цій стадії".

  Святошинський суд Києва продовжить розгляд справи проти екс-беркутівців Зінченка й Аброськіна 22 грудня грудня.

  Як повідомляв 5.ua, 15 червня 2015 року суд призначив чотирьох присяжних у справі екс-беркутівців Зінченка і Аброськіна. Їх підозрюють у вбивстві 39 майданівців 20 лютого 2014 року на вулиці Інститутській. У вересні минулого року екс-командир роти "Беркута" Дмитро Садовник, якого також підозрюють у розстрілі 39 майданівців, втік з-під домашнього арешту, його оголосили у розшук. 

  Попередній матеріал
  Верховна Рада не ухвалила рішень щодо бюджету і податкової реформи
  Наступний матеріал
  Порошенко відреагував на заяву Путіна про наявність російських військових на Донбасі