суд_Павло Аброськін_Сергій Зінченко
5.ua

Розгляд справи екс-беркутівців знову перенесли

  На 15-те червня перенесено розгляд справи екс-беркутівців Павла Аброськіна та Сергія Зінченка, яких підозрюють у розстрілі євромайданівців.

  Затримка пов’язана із уточненням даних про 7-ох кандидатів у присяжні. Сьогодні у Святошинському районному суді столиці почався процес визначення повного складу колегії суддів. Зокрема, за допомогою автоматизованої системи вже обрали 7 осіб, з яких мають обрати 3-ьох основних присяжних - та ще двох додаткових. Вони, разом з 2-ома суддями й складуть повну колегію Феміди. Для полегшення спостерігання за процесом в суді влаштували онлайн-трансляцію. Присутні на засіданні були й родичі загиблих та підозрюваних екс-працівників Беркуту.

  Як ми уже повідомляли раніше, Павла Аброськіна і Сергія Зінченка звинувачують у розстрілі мирних демонстрантів під час Революції гідності торік у лютому. У Генеральній прокуратурі запевняли, що мають прямі докази того, що ці два колишніх силовики за вказівкою свого керівника Дмитра Садовника застосовували зброю проти людей. Сам Садовник втік після того, як суд випустив його під домашній арешт.  

  Попередній матеріал
  Учора терористи активно обстрілювали українські позиції - Лисенко
  Наступний матеріал
  Парламент позбавив Мельничука депутатської недоторканності

  Справу екс-беркутівців, яких звинувачують у вбивстві 39 євромайданівців, розглянуть сьогодні

  СБУ розшукує колишніх працівників "Беркуту", підозрюваних у масових розстрілах

  Апеляційний суд визнав законним арешт екс-командира харківського "Беркуту"

  Суд залишив під вартою екс-командира харківського "Беркуту"