Прокуратура обіцяє висунути звинувачення у репресіях проти революціонерів ще 5 міліціонерам

  Трьом працівникам міліції повідомили про підозру за участь у масових репресіях проти автомайданівців. Про це повідомив прокурор Києва Сергій Юлдашев.


  Загалом, за його словами, прокуратура довела вину п'ятьох міліціонерів патрульної служби. Їхні справи найближчим часом передадуть до суду. Правоохоронцям інкримінують службове підроблення та незаконне перешкоджання організації проведення зборів і мітингів. Якщо суд доведе вину міліціонерів – їм загрожує штраф до 250 неоподаткованих мінімумів або позбавлення волі терміном на 5 років.

  Загалом, до прокуратури надійшло 60 звернень від Автомайдану на неправомірні дії працівників ДАІ та міліціонерів. На запитання журналістів, чому так мало справ порушено за 7 місяців розслідування – головний прокурор міста пояснив: "Ми аналізуємо кожен протокол про вчиенння адміністративного порушення, ми аналізуємо документи, які стали підставою для притягнення особи до відповідальності, тому вже ми визначились що 5 працівників – вина їх доведена. В решті ми будемо визначатись – справи ми не закриваємо".

  Журналіст уточнив: "Для цього вам треба ще 7 місяців?"

  "Ну, я не кажу що 7 місяців. Ми визначились з датою - до 30 діб вирішимо питання", – запевнив Сергій Юлдашев, прокурор міста Києва.

  Нагадаємо, напередодні, 20 жовтня, прес-служба Генпрокуратури України нарешті повідомила про направлення до суду першого обвинувального акту стосовно начальника відділення ДАІ за переслідування Автомайдану.

  А сьогодні під ГПУ мітингував Автомайдан - вкотре вимагав нарешті покарати працівників ДАІ і суддів за репресії проти революцінерів.
  Попередній матеріал
  Мінекономрозвитку планує зменшення кількості ліцензій та дозволів
  Наступний матеріал
  Прем‘єра Канади евакуювали з парламенту після стрільби біля будівлі