5.ua

Прем'єру пісні "Злива" Хливнюк та Шуров присвятили Революції Гідності

  В Інтернеті  відбулася прем'єра пісні "Злива", в запису якої брали участь соліст групи "Бумбокс" Андрій Хливнюк, Джамала і Дмитро Шуров.


  "Ми написали з Андрієм Хливнюком пісню: він текст, а я музику. Я також зіграв у ній. Там на партії родес-піано багато що тримається, було б дивно, якби її грав хтось інший, а не автор…", - розповів Cultprostir Дмитро Шуров.

  Пісня була представлена на каналі в Youtube "Нотатки про українську музику".  А відео зформовано з хроніки подій Євромайдану – з кінця  2013 року по лютий 2014-го. Переважну більшість склали зйомку кінооб’єднання Babylon’13.

  Треба відзначити, що хроніка змонтована настільки вдало, що слугує не лише візуальним супроводом пісні, а лише за декілька хвилин розповідає саму суть історичних подій, що відбулися минулої зими в Україні. 

  Нагадаємо, надати звання Героїв України загиблим героям Небесної сотні пообіцяв Петро Порошенко під час вшанування їх пам'яті в Києві 21 листопада.

  Також повідомлялось, що 21 листопада "5 канал" розпочне телемарафон "Революція Гідності. Рік по тому", присвячений річниці початку історичних подій на Майдані Незалежності.
  Попередній матеріал
  Третя за величиною авіакомпанія Росії оголосила дефолт
  Наступний матеріал
  Росія може скоротити видобуток нафти, щоб утримати ціни