Правозахиники вимагають розслідувати порушення прав людини під час Євромайдану

  Акцію до річниці подій на вулиці Банковій у Києві влаштували активісти Amnesty International в Україні. Біля Адміністрації Президента вимагали належно розслідувати порушення прав людини під час Євромайдану.


  Участь у ній взяли близько трьох десятків людей. Разом із представниками Міжнародної амністії прийшли так звані в'язні Банкової та прості українці, яких рік тому жорстоко побили беркутівці. Вони принесли плакати та закривавлений національний прапор. Усі разом згадали торішні події та влаштували символічну виставу, якою хотіли показати безкарність злочинців у погонах. Люди лежали на землі так само, як торік – під час побиття спецпризначенцями. Присутні вимагали розслідувати усі злочини проти прав людини під час Євромайдану та покарати винних. Обіцяли тримати це на контролі і за рік знову прийти на Банкову.

  Директор Amnesty International в Україні Тетяна Мазур каже: "Сьогодні ми прийшли сюди з цими людьми для того, щоби нагадати владі України, що це їх спільний обов’язок – провести ефективне розслідування абсолютно усіх порушень прав людини, які мали місце під час Євромайдану. Нарешті влада України має визнати, що на даний момент немає ефективного механізму розслідування порушень з боку працівників правоохоронних органів. Вони мають це визнати і нарешті почати реформувати систему".

  Попередній матеріал
  Екс-ректора медуніверситету посадили під домашній арешт
  Наступний матеріал
  МВС встановило особи 1 тис. 630 терористів на Донеччині