5.ua

Повідомлено про підозру командиру роти "Беркуту" за затримання активістів Автомайдану

  Прокуратурою міста Києва розслідується кримінальне провадження, щодо перевищення службових повноважень 23 січня цього року працівниками спецпідрозділу "Беркут", що супроводжувалось застосуванням насильства відносно активістів Автомайдану.


  Про це повідомили у прес-службі Генпрокуратури 5 листопада.

  "Встановлено, що 23.01.2014 на вул. Щорса в місті Києві працівники оперативної роти № 1 спецпідрозділу "Беркут" спричинили тілесні ушкодження зазначеним активістам. Після цього їх доставили до Дарницького РУ ГУ МВС України в м. Києві, де командиром роти №1 ПМ ОП "Беркут" складено рапорт про затримання вказаних осіб", - зазначили у Генпрокуратурі.

  Окрім того, повідомлено, що "23.01.2014 працівники рот № 1 та № 2 ПМОП "Беркут" при ГУ МВС України в м. Києва, перевищуючи надану їм владу, незаконно затримали із застосуванням насильства та заподіянням тілесних ушкоджень учасників громадського руху Автомайдан на Кріпосному провулку в місті Київі. У подальшому їх доставили до Оболонського РУ ГУ МВС України в м. Києві, де, склали неправдиві рапорти про вчинення ними хуліганських дій".

  Прокуратура також зафіксувала, що при затриманні вказаних громадян працівниками "Беркуту" також умисно пошкоджено автомобілі потерпілих. 

  На цей час повідомлено про підозру командиру роти № 1 "Беркут", підпорядкованого ГУ МВС України в м. Києві, у вчиненні злочину, передбаченого ч. 2 ст. 365 КК України.
  Попередній матеріал
  Ніч у Донецьку минула зі стріляниною
  Наступний матеріал
  Обама запропонував почати наземну операцію проти "Ісламської держави"