Начальник Дніпропетровського ГУ МВС пішов у відставку під тиском протестувальників

  Начальник Дніпропетровського ГУ МВС у Дніпропетровській області Георгій Гогуадзе у присутності представників місцевого Євромайдану, активистів "Правого сектора", ВО "Свобода" та ветеранів-афганців написав рапорт про свою відставку. Про це повідомили у соцмережах представники місцевого Євромайдану.


  Як відомо, 21 травня близько 300 активістів пікетували будівлю ГУ МВС у Дніпропетровській області з вимогою відставки керівника відомства.

  За словами учасників пікету, Гогуадзе призначили на посаду без узгодження з представниками громадських і політичних партій. Також йому ставили за провину, що відразу після призначення Гогуадзе поїхав у відпустку й не був у місті на 1-9 травня.

  "Не проводиться розслідування справ щодо побиття євромайданівців у листопаді 2013 року та про розгін демонстрації біля ОДА 26 січня 2014 року, коли десятки людей дістали поранень, а "тітушків" і організаторів цього не знайдено й не покарано", - розповів один з організаторів акції.

  Під час пікетування кілька осіб пройшли до будівлі управління, де відбулася розмова з Гогуадзе.

  "Моя совість чиста. За 18 років роботи в держорганах жоден факт наговорів не було підтверджено. Якщо громадськість хоче, я напишу рапорт і направлю його міністрові", - заявив Гогуадзе під час псілкування с протестувальниками.

  Після цього учасники акції протесту розійшлися.
  Попередній матеріал
  На Донбасі терористи захопили ще 2 виборчі комісії
  Наступний матеріал
  ЄС розраховує на співпрацю з Україною та Росією у "газовому питанні"