Фото 112.ua

На Сумщині судитимуть обласного прокурора за переслідування євромайданівців

  Прокуратура Сумщини направила до суду обвинувальний акт проти свого колишнього чільника.

  Така інформація сьогодні з’явилась на сайті ГПУ за матеріалами прес-служби прокуратури Сумської області.

  Згідно повідомлення, прокуратура Сумської області 12 травня 2015 року спрямувала до суду обвинувальний акт стосовно колишнього прокурора Сумщини, який підозрюється в незаконному притягненні до кримінальної відповідальності п’ятьох депутатів Сумської міської ради, які брали участь у Революції Гідності.

  Нагадаємо, що прокуратура Сумської області 27 січня 2015 року колишньому прокурору Сумщини повідомила про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ст. 340 (незаконне перешкоджання організації або проведенню мітингів) та ч. 2 ст. 372 (притягнення завідомо невинного до кримінальної відповідальності, поєднане з фальсифікацією) Кримінального кодексу України.

  Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні завершене ще 19 лютого 2015 року. У зв’язку зі зволіканням стороною захисту за клопотанням прокуратури суд обмежив термін ознайомлення з матеріалами досудового розслідування до 27 квітня поточного року. На виконання вимог ст. 293 Кримінального процесуального кодексу України прокурор вручив обвинувальний акт і реєстр матеріалів досудового розслідування колишньому прокурору Сумщини та його захисникам, однак вони безпідставно відмовились взяти вказані процесуальні документи, що зафіксовано безперервним відеозаписом та оформлено відповідним протоколом.

  Попередній матеріал
  Підозрюваний у держзраді кримський депутат заявляє про вірність Україні
  Наступний матеріал
  Сьогодні терористи відновили обстріли із забороненої Мінськими угодами зброї

  Колишнього прокурора Сумщини підозрюють у фальсифікації справ проти євромайданівців

  На Сумщині затримали підполковника СБУ, що працював на терористів "ДНР"

  На Сумщині хочуть покарати прокурорів за репресії проти майданівців

  На Сумщині армійський фінансист вкрав 4 300 000 гривень