5.ua

На Львівщині буде розроблено Програму вшанування Героїв Небесної сотні

  Департаменти Львівської обласної державної адміністрації мають розробити комплексну Програму вшанування Героїв Небесної сотні. Відповідне доручення місцевим чиновникам вже надала керівник Львівської ОДА Ірина Сех.
  Про це прес-служба ОДА повідомила 29 травня.

  Як зазначено у дорученні, Програма має включати соціальний захист постраждалих, увічнення пам’яті про них, освітні та культурні заходи.

  Голова ОДА також нагадала, що під час зимових подій на Майдані загинула 21 людина зі Львівщини. "В області розроблено програму підтримки постраждалих під час Революції гідності. За цією програмою, родинам загиблих було виплачено по 100 тис. грн. з обласного бюджету. Але до програми будуть внесеннізміни, за якими таку ж допомогу отримають родини загиблих під час АТО військових", - повідомили у Львівській облдержадміністрації.

  "Сподіваємося, що на сесії Львівської обласної ради 3 червня буде розглянуто питання виділення допомоги родинам шістьох військових із Львівщини, які загинули під час антитерористичної операції, по 100 тис. грн.", - впевнена Ірина Сех.

  Окрім того, керівник Львівщини звернулась до голів райдержадміністрацій з пропозицією  зустрітись з кожною родиною тих, хто загинув і не забувати про них. 
  Попередній матеріал
  Вибори Президента: оброблено 100% протоколів, переміг Порошенко
  Наступний матеріал
  Кабмін пропонує підвищити ціну на електроенергію на 10%