5.ua

Кримінальний кодекс заважає ГПУ розслідувати злочини режиму Януковича - Карпунцов

Про таке заявив представник Генпрокуратури України під час ефіру на "5 каналі".

Старший помічник генпрокурора Валерій Карпунцов під час телемарафону "Україна понад усе" на "5 каналі" повідомив: слідству щодо економічних злочинів представників режиму Януковича заважають норми чинного КПК.

Представник ГПУ закликав громадськість натиснути на Верховну Раду, бо, на його думку, саме Кримінально-процесуальний кодекс наразі заважає покарати банду Януковича за економічні злочини.

Наприклад, зі слів посадовця, згідно наявних норм ухвала суду про зняття арешту з рахунків – не оскаржується. "У пресу виходить, що прокуратура такі-сякі, прошляпила, але нема", – спробував пояснити свою думку пан Карпунцов. – "Інтерпол не вносить же у базу даних по Януковичу і інших відомості про розстріли на Майдані – це політика. По Захарченку-терористу не вносить – каже, що це військові злочини! А по "Укртелекому", по Януковичу – внесли і іншим – це корисливий злочин, тут сприйняли".

І тут – корінь зла, запевнив посадовець: "До внесення цих відомостей ми не можемо взяти ухвалу у слідчого судді про арешт цих осіб, а без ухвали про арешт ми не можемо про екстрадицію клопотання цих осіб оформити, тобто є такі нюанси КПК. Тобто цей КПК готувався спеціально під захист корупційних осіб".

Попередній матеріал
Порошенко вшанував пам’ять загиблих під час Революції Гідності
Наступний матеріал
Нова програма співпраці між Україною та МВФ передбачатиме необхідність глибоких структурних реформ

В Україні заочно заарештовано Януковича

Екс-заступника Адміністрації Януковича оголосили в розшук

Уряд заарештував 1,3 млрд. доларів, що належать наближеним до Януковича урядовцям-втікачам

Янукович не планував тікати з України, інакше підірвав би Межигір'я - Добкін