ГПУ завершила розслідування справ про побиття козака Гаврилюка

  Генеральною прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо двох військовослужбовців внутрішніх військ МВС України, які у січні на вулиці Грушевського знущалися над активістом Майдану Михайлом Гаврилюком.


  Про це повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України

  Генеральною прокуратурою завершено досудове розслідування у кримінальних провадженнях щодо двох військовослужбовців внутрішніх військ МВС України, які під час охорони громадського порядку в місті Києві 22 січня 2014 року перевищили свої повноваження, вчинили насильство, внаслідок чого були порушені охоронювані законом права та інтереси громадянина Гаврилюка М.В., що передбачені та гарантовані Конституцією України, а також іншими підзаконними нормативними актами.

  Зазначені протиправні дії органом досудового розслідування кваліфіковані за ч. 1 та ч. 2 ст. 365 Кримінального кодексу України (перевищення влади або службових повноважень).

  У зв’язку з тим, що один з підозрюваних щиро покаявся у своїх діях, обвинувальний акт скеровано до суду разом з угодою про його примирення з потерпілим. Провадження щодо іншого військовослужбовця скеровано до суду з обвинувальним актом за наявності ряду пом’якшуючих обставин.

  Наразі досліджується причетність інших правоохоронців до вчинення вказаного кримінального правопорушення.
  Попередній матеріал
  У Таїланді стався військовий переворот
  Наступний матеріал
  Уряд виділяє 100 млн грн на придбання БТРів для Збройних сил та Нацгвардії