ГПУ встановила винних у вбивстві 39 людей на Інститутській

  ГПУ завершила досудове розслідування за фактом убивства 39 учасників Євромайдану на вул. Інститутській 20 лютого цього року. Про це повідомляє .


  Розслідування встановило, що командир роти МВС "Беркут" і двоє його підлеглих, "виконуючи злочинні накази колишніх керівників держави і правоохоронних органів, перевищуючи надані їм владу та службові повноваження, за попередньою змовою групою осіб, способом, небезпечним для життя багатьох осіб, 20 лютого о 2014 року на вулиці Інститутській в місті Києві скоїли умисні убивства 39 учасників акцій протесту", - сказано в повідомленні.

  Розслідування щодо інших причетних до вбивства триває: ГПУ повідомляє, що колишнім високопоставленим чиновникам, керівникам і працівникам правоохоронних органів винесено підозри з оголошенням цих людей у розшук.

  Слідчі Генпрокуратури працюють над з'ясуванням обставин убивств інших людей у січні-лютому 2014 року.
  "У зв'язку з великим обсягом призначених у справі експертиз та необхідністю проведення цілого ряду слідчих і процесуальних дій, розслідування за цими фактами триває", - йдеться у повідомленні.

  Генпрокуратура також повторно просить усіх, хто був свідком трагічних подій на Інститутській 18-20 лютого, і всіх, у кого є відеозаписи того, що відбувалося, надати матеріали і дати свідчення слідчим.

  Нагадаємо, масові протести у центрі Києва почалися наприкінці листопада 2013 року, коли уряд Януковича-Азарова відклав підписання з ЄС Угоди про асоціацію. Під час акцій протесту і зіткнень з міліцією у січні-лютому 2014 року загинули більш як 100 учасників цих протестів, кілька сотень людей отримали поранення.
  Попередній матеріал
  Російські слідчі не мають жодного документа на підтвердження вини Надії Савченко
  Наступний матеріал
  Рух "Чесно" пікетував з’їзд партії Тігіпка