Генеральний прокурор зустрівся з пораненими на Майдані учасниками акцій протесту

  Генеральний прокурор України Віталій Ярема зустрівся з учасниками мирних акцій протесту на Майдані, які зазнали тілесних ушкоджень. 


  Про підсумки цієї зустрічі 26 листопада повідомили у прес-службі Генпрокуратури України.

  Як стало відомо, під час зустрічі обговорювалися проблемні питання, які хвилюють постраждалих. Зокрема, мова йшла про розслідування кримінальних проваджень, відкритих за фактами розгону мирних демонстрантів, заподіяння їм тілесних ушкоджень, а також вбивств протестуючих минулої зими.

  "Віталій Ярема поінформував, що більшості учасників акцій протесту, які отримали поранення, надано статус потерпілих, слідчі збирають докази та свідчення. За його словами, проводяться численні експертизи та інші необхідні слідчі дії. Генпрокурор запевнив, що кримінальні провадження будуть направлені до суду, як тільки закінчиться слідство", - повідомили у ГПУ. 

  Обговорювалося також питання соціального захисту потерпілих. Зокрема, вони скаржилися на невиконання Закону "Про встановлення державної допомоги постраждалим учасникам масових акцій громадського протесту та членам їх сімей". 

  "Постраждалі висловили бажання налагодити конструктивний діалог з владою та домовилися з Генеральним прокурором про подальшу тісну співпрацю", - зазначеноу  повідомленні Генпрокуратури.
  Попередній матеріал
  600 тисяч мешканців окупованих міст Донбасу отримують пенсії в інших регіонах - Яценюк
  Наступний матеріал
  Як новообрані депутати тренувалися натискати на кнопки в Раді