antikor.com.ua

Екс-очільник МВС України Захарченко працює в комітеті Держдуми РФ - ЗМІ

  Екс-міністр внутрішніх справ України Віталій Захарченко, якого розшукують українські правоохоронці, працює експертом у комітеті Держдуми РФ з питань власності.

  Про це Захарченко повідомив власному кореспонденту УНІАН.

  Екс-міністр наголосив: "Я від українського громадянства не відмовлявся, у мене є російський паспорт. У цьому немає протиріч. За російським законодавством я зобов'язаний повідомити відповідні органи, Федеральну міграційну службу про те, що я маю друге громадянство". Захарченко заявив, що найближчим часом не збирається йти на держслужбу в РФ, тому від українського громадянства не відмовляється.

  Крім того, він повідомив, що працює експертом у Держдумі, в комітеті з власності, до цього працював у державній корпорації "Ростех". "Також у мене є фонд "Юго-восток", ми надаємо допомогу колишнім громадянам України і тим, що перебувають у громадянстві України, які були змушені покинути її територію", - додав Захарченко.

  Екс-міністр запевнив, що його не турбує, що він оголошений у розшук, оскільки ставиться до влади України "як товариш Жуков до товариша Гітлера, якби він оголосив його у розшук". "Нехай розшукують - це їхнє право", - заявив Захарченко. Він заявив, що "тієї держави, де я працював, на яку 30 з гаком років витратив свого життя як держслужбовець... Спочатку Радянський Союз, потім Україна... Я хотів би повернутися в ту Україну, але її не існує".

  Як повідомляв 5.ua, 17 листопада 2015 року в ГПУ заявили, що рішення про розгін Євромайдану в ніч на 30 листопада прийняв Янукович, дав відповідне доручення Захарченку та Клюєву. 

  Попередній матеріал
  Андрій Пивоварський: Мій похід у велику політику закінчився минулої п’ятниці, коли я оголосив про відставку
  Наступний матеріал
  Порошенко привіз до Брюсселя додаткові свідчення порушень РФ Мінських угод