До суду за Автомайдан направлено перший обвинувальний акт стосовно начальника відділення ДАІ

  Слідчими прокуратури Київської області завершено досудове розслідування та направлено до суду перший обвинувальний акт стосовно начальника відділення Державної автомобільної інспекції одного з районних відділень ГУ МВС України в Київській області за ч. 1 ст. 366 КК України (службове підроблення).

  Про це 20 жовтня повідомила прес-служба Генпрокуратури України.

  Як встановлено слідством, він у період протестних акцій, що розпочалися у листопаді 2013 року, в порушення вимог чинного законодавства вніс до протоколів про адміністративні правопорушення завідомо неправдиві відомості про нібито невиконання 13-ма власниками транспортних засобів вимог про зупинку та порушення ними у зв’язку з цим вимог п. 2.4 Правил дорожнього руху, за що передбачено відповідальність за ст. 122-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

  "Робота над встановленням обставин вчинення аналогічних правопорушень стосовно інших учасників акцій протесту триває, вживаються додаткові заходи до завершення досудового розслідування та притягнення до кримінальної відповідальності решти працівників Державтоінспекції за допущені переслідування учасників Автомайдану", - повідомили у правоохоронному відомстві.

  У відомстві також зазначили, що стан досудового розслідування у цих кримінальних провадженнях перебуває на особливому контролі керівництва Генеральної прокуратури України.
  Попередній матеріал
  На "Донбас Арені" підраховують збитки від сьогоднішнього вибуху
  Наступний матеріал
  В Бангладеш внаслідок зіткнення двох автобусів загинуло понад 20 людей