5.ua

82 родини героїв Небесної сотні отримали по 100 тис. грн.

  Вісімдесят дві сім'ї героїв Небесної сотні уже отримали по сто тисяч гривень. На черзі – ще двадцять одна родина, серед яких чотири – не з України.


  Це родина Жизневських із Білорусі, ще одна з Росії та дві – з Грузії. Ці гроші – від "Фонду громади Приірпіння", на чий рахунок від жертводавців з усього світу надійшло 55 мільйонів гривень.

  До початку липня усе буде виплачено. В ініціативній групі "Родина Майдан" заявили, що наразі збирати кошти "Фонд Приірпіння" припинив. Окрім уже зазначеної допомоги, додатково по сто тисяч гривень отримає кожна неповнолітня дитина, чий батько загинув на Майдані. Таких – 52. Решту суми спершу планували зарезервувати на сім’ї тих, чиї рідні зникли безвісти на Майдані. Таких натепер 38 людей. Та врешті, вирішили залишок грошей рівними частинами також перерахувати родинам Небесної сотні.

  Керівник волонтерської ініціативи "Родина Майдан" Марічка Маковецька пояснила: "Ми зустрічалися з ініціативною групою родин і вирішили, що вся сума буде розподілена між родинами загиблих. А вже вони мають таку в принципі ідею, що, можливо, вони створять свій фонд або свою громадську ініціативу. Можливо, вони тоді будуть якось ці кошти перерозподіляти або, можливо, зі своїх власних якось жертвувати. Тому що дійсно є кілька родин, які пожертвували власні кошти, які вони отримали, на добрі справи, на якісь фонди, які займаються, наприклад, безпритульними".

  Попередній матеріал
  Українські війська звільнили ще 2 населених пункти Луганщини
  Наступний матеріал
  Японія і Україна запустять супутник для спостереження за АЕС