Зона вільної торгівлі між Україною та Канадою: Яценюк заявив про "відкриття нової сторінки"

  У рамках робочого візиту прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка до Оттави було підписано документ про завершення переговорного процесу щодо створення зони вільної торгівлі між Україною та Канадою.

  Як повідомляється на сайті уряду, документ підписали Торговий представник України Наталія Микольська та представник Міністерства закордонних справ, торгівлі і розвитку Канади Марвін ХільдебрандЯценюк підкреслив, що підписання цього документа – це  “відкриття нової сторінки у двосторонніх відносинах України та Канади”.

  Положення проекту Угоди про вільну торгівлю між Україною та Канадою забезпечують, зокрема, поглиблення торговельного та економічного співробітництва, в тому числі в частині торгівлі промисловими і сільськогосподарськими товарами, захисту інтелектуальної власності, регулювання державних закупівель. Одразу після набуття чинності Угоди, Канада відкриє українським експортерам вільний доступ до 98% свого ринку товарів. Натомість Україна, перш ніж лібералізувати ринок, повністю скасувавши імпортні мита, матиме у розпорядженні перехідний період. У довгостроковій перспективі для бізнесу Угода стане можливістю диверсифікації торговельних потоків, стане поштовхом до модернізації українських підприємств для виробництва товарів із високою доданою вартістю для експорту до Канади.

  Нагадаємо, на початку червня Гарпер, перебуваючи в Україні з робочим візитом, зголосився виділити технічну допомогу та направити фахівців для підготовки і тренування співробітників МВС України. Окрім того, підприємства-лідери канадської авіаційної промисловості братимуть участь у відновленні авіабудування України.

  Попередній матеріал
  ГПУ підготувала законопроект про повернення державі вкрадених коштів
  Наступний матеріал
  Найєм: У багатьох країнах Європи немає відкритого доступу до майнових реєстрів
  Теги:
  Loading...