www.mil.gov.ua

Золотовалютні резерви України зросли з $5 млрд до $12 млрд - Порошенко

  Унаслідок співпраці українських фахівців разом із представниками Міжнародного фонду вдалося більш ніж вдвічі удвічі збільшити золотовалютні запаси України.

  Про це Президент України Петро Порошенко сказав у неділю, 6 вересня, під час спільного прес-брифінгу з директором-розпорядником Міжнародного валютного фонду Крістін Лаґард, повідомляє офіційне інтернет-представництво глави держави.

  "Рішення Ради директорів МВФ від 31 липня 2015 року щодо виділення Україні 1,7 млрд дол. підтримки разом з 5 млрд, які ми отримали в цьому році, фактично сформували потужний фінансовий фундамент для проведення реформ в Україні", - наголосив він. 

  Президент сказав, що у лютому місяці золотовалютні резерви України складали $5 млрд, що серйозно призводило до нестабільності на фінансово-банківському та валютному ринках.

  "Лише ефективна співпраця і професійні дії нашої української команди і команди Міжнародного валютного фонду рішуче змінили ситуацію, і сьогодні золотовалютні резерви України складають вже 12,7 млрд доларів, і ми врешті-решт досягли значної стабілізації в банківському секторі і курсовій політиці", - наголосив глава держави. З його слів, це є результатом успішності у виконанні програми Фонду "Механізм розширеного кредитування". 

  Сьогодні ж директор-розпорядник МВФ Крістін Лаґард повідомила, що статус російського боргу визначить рада директорів Міжнародного валютного фонду.

  Попередній матеріал
  Білоруських фанатів ретельно перевіряють на кордоні після повернення з України
  Наступний матеріал
  Бойовики вдарили з гранатомета по українських позиціях у Щасті – штаб АТО