Зниження ВВП за січень-жовтень 2015 року склало 11,8% - Мінекономрозвитку

  У вересні падіння ВВП оцінювали на рівні 12,6%.

  Падіння економіки України за підсумками 10 місяців поточного року сягає 11,8%, при цьому за підсумками року падіння уповільниться до 10%, спад промвиробництва - до 13,5-13,7%. Про це йдеться в оцінці поточних макроекономічних тенденцій, зробленій фахівцями Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, передає УНІАН.

  "Зведений індекс виробництва товарів і послуг за підсумками січня-жовтня скоротився на 13,5%, відповідно падіння ВВП за розрахунками Мінекономрозвитку оцінюється в 11,8% проти падіння ВВП у вересні на рівні 12,6%", - мовиться в матеріалах Мінекономрозвитку. – Беручи до уваги позитивні тенденції розвитку реального сектору економіки, до кінця року ми залишаємо наші очікування щодо уповільнення падіння економіки за підсумками року на рівні 10% "плюс-мінус" один відсотковий пункт. Також без змін ми залишаємо очікування уповільнення падіння промисловості на рівні 13,5-13,7%".

  Нагадаємо, у жовтня Міжнародний валютний фонд (МВФ) погіршив прогноз падіння економіки України в 2015 році - до 11% з 9%, прогнозованих у червні. 

  Попередній матеріал
  Ціна на нафту Brent впала нижче $44 за барель
  Наступний матеріал
  Російські війська підігнали танки та "Гради" до адмінмежі з Кримом - Ківа