абромавічус
5.ua

Зниження собівартості виробництва у зв'язку з падінням гривні привабливе для іноземних інвесторів – Абромавічус

  Про це заявив глава Міністерства економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавічус в ефірі телеканалу "Лтава", передає УНІАН.

  "Падіння гривні, звичайно, негативно позначається на більшості бізнесменів і населення, і це дуже, в принципі, чутлива тема. Але ті, хто прийде сюди зі своїм виробництвом, звичайно, собівартість його буде дуже приваблива навіть для реекспорту в інші країни", - сказав Абромавічус.

  Окрім того, міністр зазначив, що іноземні інвестори готові реалізовувати масштабні проекти в Україні. Однак  перешкодою для них є військові дії на Донбасі.

  "Тільки-но закінчиться війна, військові дії, я вже бачу, що багато іноземних інвесторів готові були б прийти, тому що працювати тут зі своїм виробництвом буде вже дуже привабливо", - додав він.

  Зі слів Абромавічуса, для деяких великих інвесторів навіть військові дії не стали перешкодою для реалізації масштабних проектів.

  "Є окремі бізнеси, які попри все бачать перспективу в Україні. Хороший приклад - американська компанія Monsanto, один із найбільших у світі виробників насіння кукурудзи. У Житомирі вони почали тільки що будувати - вже коли почалася війна, військові дії, коли Крим окупували - завод вартістю в 250 млн дол.", - повідомив міністр.

  Попередній матеріал
  У Заходу ще є резерв для введення нових санкцій проти Росії - експерт
  Наступний матеріал
  Терористи в понеділок 80 раз атакували позиції українських військових на Донбасі

  Після отримання траншу від МВФ гривня може нормалізуватися - Абромавичус

  Гривня побила черговий антирекорд

  Голова НБУ вважає, що курс гривні не опуститься нижче 25 грн/доллар

  Курс гривні на міжбанку понизився до 25,8 грн/долар