greece.greekreporter.com

Знецінення рубля призведе до відтоку депозитів з російських банків - Moody's

  Міжнародне рейтингове агентство Moody's чекає на відтік коштів з рублевих депозитів стрімку втрату своїх позицій нацвалюти Російської Федерації .

  Про це повідомляє "Новое время", посилаючись на дослідження Moody's.

  У аналітичному огляді Moody's зазначається: "Після різкого знецінення рубля в грудні, близько 2% рублевих вкладів фізичних осіб були виведені з банківської системи або переведені в валюту до кінця січня 2015 року". "Ми очікуємо повторення цього сценарію, оскільки вкладники захочуть захистити свої заощадження від додаткового знецінення", - підсумовують експерти Міжнародного рейтингового агентства.

  Разом з тим, на відміну від ситуації в грудні-січні, нинішній відтік може виявитися більшим за 2%.

  Закордонні експерти додають, що знецінення рубля також ускладнить обслуговування валютних боргів. "За нашими оцінками, 30-50% валютних кредитів незахеджовані, видані позичальникам без стабільного валютного доходу, які працюють в таких галузях, як будівництво, торгівля й транспорт", - зазначається в аналітичному огляді.

  Нагадаємо, станом на 24 серпня 2015 року рубль побив усі антирекорди падіння - за долар просили більше 70 рублів. І це новий історичний максимум у Росії з 1998 року. 

  Попередній матеріал
  У зоні АТО близько 100 міліціонерів і добровольців шукали зниклого в лісі малюка
  Наступний матеріал
  У МВС розповіли, коли запрацює автоматична фіксація порушень на дорогах
  Теги:
  Loading...