5 канал

Журжій: Ми маємо ліквідувати податкову міліцію як орган тиску на бізнес

Необхідно ліквідувати державні податкові інспекції на рівні районів і міст, аби скоротити неефективні видатки і зменшити тиск на бізнес.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Підсумки дня" заявив народний депутат від "Самопомочі" Андрій Журжій.

"Ми не знаємо, який законопроект (проект Податкового кодексу - 5.ua) буде прийнято в кінцевому варіанті, але ми могли б говорити про ті позиції, які є прийнятними в тому законопроекті чи іншому. Позиція перша: кардинальна реформа Державної фіскальної служби. Ми всі говоримо про скорочення неефективних видатків, ми всі говоримо, що треба зменшувати тиск на бізнес.  ... ліквідувати всі підрозділи фіскальної служби, так звані державні податкові інспекції на рівні районів, міст. Вони не мають жодного сенсу ... тому наша пропозиція заключається в тому, щоб залишити фіскальну службу на рівні обласних центрів", - зазначив він.

За словами народного депутата, необхідно також ліквідувати податкову міліцію як орган тиску на бізнес.

"Ми маємо ліквідувати податкову міліцію як орган тиску на бізнес. Їхня діяльність є повністю неефективною на сьогоднішній день і статистика це підтверджує. В минулому році 6 тис. податкових міліціонерів спромоглися передати до суду 41 справу ... в цьому році здається 43", - зауважив Журжій.

Він також додав: "Так, можливо нам потрібна служба фінансових розслідувань, але ми маємо чітко обмежити її повноваження, обмежити їх чисельність".

Нагадаємо, проект держбюджету на 2016 рік вже переданий головам парламентських фракцій. А Мінфін оприлюднив проект Податкового кодексу України.

Попередній матеріал
Майже 30 тис. грн на місяць отримуватимуть співробітники Антикорупційної прокуратури - Холодницький
Наступний матеріал
Пєсков відмовився надати докази звинувачень проти Туреччини у торгівлі з ІД: "Це не головне"