5 канал

Жебрівський: необхідна демонополізація економіки Донецької області

  Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський працює над демонополізацією економіки в Донецькому регіоні. Наразі відбувається формування Державного холдингу вугільних підприємств.

  Про це він сказав на брифінгу щодо результатів своєї роботи на посаді голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації. "Не секрет, що на території Донецької області на сьогоднішній день економіка монополізована. Сьогодні більше 16 тис. юридичних осіб зареєстровано на території, контрольованою Україною Донецької області, 120 підприємств, більшість з яких пов'язані між собою? дають 80% валового продукту. Фактично при такій монополізації економіки говорити про демократію, говорити про чесні, прозорі демократичні вибори безперспективно", - сказав він.

  За словами Жебрівського, на сьогодні відбувається формування Державного холдингу вугільних підприємств. "Зараз ми розпочали формування Державного холдингу вугільних підприємств. Відправили проект постанови Кабміну про повернення вугільних полів у розпорядження державних шахт, вони були в основному віддані групі "МАКО", ми розпочали повернення центральних збагачувальних фабрик, повернення в державний холдинг, і ми формуємо єдиний холдинг", - наголосив голова Донецької ОДА. 

  Він також додав: "Ми почали формувати і диверсифіковувати вантажопотік через морський порт - це ще одна точка росту. Ми розпочали насправді роботу по запуску "Азовмашу", який на сьогоднішній день стоїть".

  Нагадаємо, як заявляв голова Донецької ОДА Павло Жебрівський в ефірі "5 каналу", після звільнення тимчасово окупованих територій на Донбасі потребуватиметься перехідний етап у два роки.

  Попередній матеріал
  На військовому полігоні на Київщині порушуються права мобілізованих військових - представники омбудсмена
  Наступний матеріал
  Поблизу Волновахи піхотинці ЗСУ рятують місцевих від голоду
  Теги:
  Loading...