tsn.ua

Завтра в Україні почне роботу місія МВФ з новим керівником

  Місія на політичному рівні проводитиме дискусії з владою України стосовно програми економічних реформ, що реалізовується за підтримки МВФ.

  Місія Міжнародного валютного фонду на чолі з новим керівником Роном ван Руденом почне роботу в Києві 12 листопада. Про це йдеться в повідомленні чільника представництва МВФ в Україні Жерома Ваше, передає "Інтерфакс-Україна".

  "У продовження попередніх технічних обговорень, що тривали в період з 22 вересня по 2 жовтня, місія буде проводити подальші дискусії на політичному рівні з владою України в контексті програми економічних реформ, що реалізовується за підтримки МВФ", - поінформував Ваше.

  Як зазначається, керівником місії МВФ з 4 червня 2013 року донині був Микола Георгієв, який змінив на цій посаді Крістофера Джарвіса. 

  Нагадаємо, проект державного бюджету на наступний рік Верховна Рада побачить після його узгодження з МВФ. Про це 6 листопада заявила міністр фінансів Наталія Яресько.

  Як повідомляв 5.ua, 30 жовтня в НБУ заявили, що за поточний рік профіцит держбюджету складе 8,8 млрд грн. Окрім того, Нацбанк повідомив, що українські золотовалютні резерви зросли до $12,8 млрд. 

  Попередній матеріал
  РНБОУ розгляне питання посилення української ППО у зв'язку з діями РФ у Сирії - Турчинов
  Наступний матеріал
  У Маріуполі викрили склад з контрабандними цигарками російського виробництва
  Теги:
  Loading...