segodnya.ua

Закупівлі Міноборони переведуть на електрону систему проведення тендерів до кінця року - Ричкова

Державне підприємство "Головний центр забезпечення Міністерства оборони" створюватись не буде, замість цього спільно з аудиторською компанією "Ernst & Young" буде проведене реформування Департаменту закупівлі МО.

Зокрема, вже до кінця цього року планується внести відповідні зміни до законодавства і повністю перейти на електронні закупівлі. Про таке в ефірі "5 каналу" заявила помічник міністра оборони, волонтер Тетяна Ричкова.

"Коли ми намагалися зробити це держпідприємство, то ми зіткнулися з тим, що нас із Служби тилу Генерального штабу, прийшли зауваження, через які було неможливо створити подібне держпідприємство. Держпідприємство апріорі не може не приносити прибуток, у бюджеті, коли закладалися кошти, то окремо на держпідприємства не могли виділити кошти, виділяли кошти конкретно на Міністерство оборони і були передумови, що на це держпідприємство не виділять достатню кількість коштів, апріорі воно відразу стане збитковим , і скажуть, що воно таке ж як і всі інші держпідприємства, які десь там загнулися. Тому подумавши, ми прийшли до висновку, що не будемо цим займатися, тому що це недоцільно", – зазначила Ричкова.

Попередній матеріал
Литва вкотре закликала світ активніше протистояти агресії Росії
Наступний матеріал
Публічний звіт уряду України про 100 днів діяльності. Наживо

В Міноборони вважають, що про повноцінне відновлення роботи Дебальцівського залізничного вузла на сьогодні не йдеться

Витрати Міноборони на озброєння зростуть до 14 млрд грн

Командування АТО має відповідні розрахунки і план термінового повернення тяжкого озброєння на передову - Міноборони

Ватажки терористів готові на все, щоб показати Путіну свою відданість і потрібність – представник Міноборони