5 канал

Заяву очільниці МВФ щодо загрози зриву програми фінансування не варто тлумачити "в прив'язці до уряду" - експерт

Призупинення фінансування України Міжнародним валютним фондом може призвести до припинення співпраці і з іншими міжнародними фінансовими інституціями

Про це в ефірі "5 каналу" в ході телемарафону "Україна понад усе" заявив виконавчий директор Міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко. Він підтвердив думку про те, що у разі припинення фінансування України МВФ, це зупинить і інші програми, в тому числі Європейського Союзу і конкретних держав.

"Те, що хоче бачити Захід - це результати з нашого боку, а якщо результатів немає, то під загрозою опиняється тоді вже не вся програма МВФ, під загрозою може опинитися співпраця з міжнародними фінансовими інституціями", - сказав він.

За словами експерта, заяву Крістін Лагард щодо загрози зриву програми фінансування не варто тлумачити "в прив'язці до уряду".

"Не варто це тлумачити в прив'язці до уряду. В даному випадку це не уряд. Нікого не цікавить - ні тут в країні, ні на Заході - окремі прізвища. Цікавлять, як такі, інституції і їх можливість здійснювати реформи, робити те, що було обіцяно і те, що було зазначено в планах про співпрацю з Міжнародним валютним фондом", - зауважив Устенко.

Нагадаємо, очільниця МВФ занепокоєна повільним прогресом у боротьбі з корупцією в Україні. За її словами, це становить загрозу для реалізації програми, що підтримується МВФ в державі.

Попередній матеріал
У мережі опубліковане відео нападу кадирівців на російського опозиціонера Касьянова
Наступний матеріал
Голова СЦКК: Підрив мікроавтобуса в Мар’їнці – це провокація гуманітарної катастрофи на Донеччині
Теги:
Loading...

Остання заява МВФ щодо України підкреслює необхідність реформ і боротьби з корупцією – посол США

Місія МВФ почала роботу в Україні

МВФ не цікавить який буде уряд: фонд хоче знати, як він повертатиме свої кошти - нардеп

Через відставку Абромавичуса Україна має проблеми з МВФ – експерт

МВФ занепокоєний рішенням міністра економіки про відставку

5 канал - трансляція наживо