nahnews.org

Заборона перельоту авіакомпаніям РФ може сприяти посиленню конкуренції на українському ринку – експерт

Фінансові втрати, які понесе Україна через заборону перельотів російських авіакомпаній можуть компенсуватися за рахунок посилення конкуренції на ринку іншими іноземними компаніями.

Про це сьогодні, 29 вересня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив директор міжнародного фонду Блейзера Олег Устенко.

З його слів, Україна матиме фінансові збитки через закриття свого неба для перельоту російських авіакомпаній внаслідок накладених санкцій, утім є можливість їх компенсувати за рахунок інших іноземних компаній.

"Така криза може стати шансом для того, щоб посилити конкуренцію на нашому ринку і дати можливість розвиватися не одній-двом компаніям, а дуже багатьом компаніям. Тим паче іноземці приносять на внутрішній ринок (навіть якщо вони обслуговують внутрішні перельоти, а мова йде про те, що вони можуть і внутрішні, і зовнішні лінії робити), вони приносять ще й свій новий стиль менеджменту, вони приносять якісь додаткові знання, які в них є", - сказав Устенко. 

Як повідомляв 5.ua, 25 вересня на виконання рішення РНБО Кабмін прийняв рішення про заборону польотів російських авіакомпаній, у першу чергу компаній "Аерофлот" і "Трансаеро" до України. Уряд також заборонив транзитні польоти російських авіакомпаній через територію України, "якщо вони містять товари військового призначення, подвійного призначення або російську військову живу силу".

Попередній матеріал
У Голосіївському районі Києва відкрили новий тролейбусний маршрут
Наступний матеріал
Аномальна спека сповільнила темпи посівної кампанії – Мінагрополітики
Теги:
Loading...