Податковий кодекс
Податковий кодекс відкриті джерела

За рік держбюджет втратив понад 150 млрд грн через схеми ухиляння від податків – "Спостерігач"

Читайте по-русски
А підприємців тим часом давлять "податковим терором"

Понад 150 млрд грн втратив український бюджет за останній рік через схеми ухиляння від податків. Про це йдеться у матеріалі програми "Спостерігач" на "5 каналі". Йдеться про суму більшу, аніж країна витрачає на охорону здоров'я.

Народні обранці вирішили наповнити бюджет за допомогою змін до податкового законодавства. Ввели жорстокі заходи щодо обліку як для найдрібніших підприємців, так і для великого бізнесу. Такі умови самі підприємці називають "податковим терором" та вказують, що це може призвести до закриття підприємств та відтоку капіталу.

Проте, уряд готується до опору бізнесу, вдвічі збільшивши фінансування податкової міліції. Попри те, що ще минулого року йшлося про повне закриття цього державного органу.

На думку експертів, вирішення проблеми ухиляння від податків треба шукати не у бізнесі, а у самих фіскальних органах. Адже найкрупніші схеми – контрабанда, виведення коштів через офшори, розкрадання ПДВ – можуть існувати лише за сприяння або й безпосередньої участі працівників податкової та митниці.

Нагадаємо, раніше нардепка Ніна Южаніна заявила, що понад 2 млн підприємців можуть стати безробітними через податкову політику влади.

Попередній матеріал
На обороні Світлодарки: про молоду бригаду швидкого реагування НГУ – "Невигадані історії"
Наступний матеріал
11 родин прилетіли з Аргентини по дітей, народжених українськими сурогатними матерями
Loading...