5.ua

З 1 січня Росія розпочала проти України потужну економічну агресію - Порошенко

  Про це Петро Порошенко повідомив під час своєї першої прес-конференції у 2016 році.

  Глава держави заявив: "Відверто кажучи, війна ніколи і ніде не призводила до того, що країна процвітає. І ми зараз переживаємо військову агресію проти нашої країни, воєнні дії на нашій території. Агресія відбувається не лише військова, але з 1 січня почалась потужна широкомасштабна економічна агресія, яка вступила у фазу ембарго, коли продукцію величезної кількості українських виробників не просто обмежують митами, але фізично не допускають на територію Російської Федерації".

  Попри це, Петро Порошенко наголосив: "Але сьогодні ми можемо твердо сказати, що Україна вистояла, створила передумови для розвитку. Відверто кажучи, це головний результат 2015 року".

  Також на нашому сайті ви можете ознайомитись із повним відеозаписом та текстом промови глави держави.

  Нагадаємо, попередня велика прес-конференція глави держави для преси відбулася у червні минулого року і зосереджувалася на підсумках першого року президентства Петра Порошенка. Спілкування з журналістами на ґанку Адміністрації тривало майже дві години. Говорили про внутрішню політику, війну на Донбасі, відповідальність чиновників та багато іншого.

  Попередній матеріал
  В Одесі з'явився трамвай для пасажирів з особливими потребами
  Наступний матеріал
  На фабриці "Житомирські ласощі" знайшли коктейлі Молотова та бочки з бензином - поліція
  Теги:
  Loading...