unian.net

Юнкер: 21 грудня - останній шанс для України та РФ домовитися про ЗВТ з Євросоюзом

  21 грудня - останній шанс для України та Російської Федерації домовитися щодо зони вільної торгівлі Україна-ЄС.

  Про це заявив Президент Європейської Комісії Жан-Клод Юнкер. Він пояснює, що саме тоді сторони, за посередництва Єврокомісії, можуть вирішити розбіжності щодо цього питання.

  Водночас, українським товарам росіяни уже перекрили кордон з 1 січня наступного року.  Напередодні Володимир Путін підписав указ, який припиняє  дію договору про зону вільної торгівлі між Україною та Росією. Глава держави Петро Порошенко заявив, що шкодує про такий розвиток подій, але готовий заплатити цю ціну за європейський вибір України.

  "Цілий рік тристоронніх перемов між Україною, ЄС та Росією щодо зони вільної торгівлі довів, що Росія, на жаль, не хоче знайти жодного компромісного рішення. Її мета - лише ветувати укладення цієї угоди про глибоку та всеосяжну зону вільної торгівлі і затримувати процес поступової економічної інтеграції України у Європейський Союз. Але наша позиція тверда і чітка - з 1 січня наступного року угода про зону вільної торгівлі між Україною та ЄС вступить у дію", - заявив український Президент.

  Попередній матеріал
  Рада збирається на позачергове засідання, щоб розглянути бюджет
  Наступний матеріал
  Спостерігачі ОБСЄ не можуть потрапити до більшості українських міст біля кордону з РФ
  Теги:
  Loading...