espreso.tv

Єврокомісія проведе двосторонні переговори щодо газу з Росією 11 вересня

  Єврокомісія підтвердила, що 11 вересня 2015 року буде проведено двосторонні переговори з Росією щодо газу.

  У п'ятницю 28 серпня на брифінгу в Брюсселі офіційний представник Єврокомісії Якуб Адамович заявив, що незабаром Єврокомісія хоче провести і тристоронні переговори щодо газу, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Належить обговорити другий "зимовий пакет", це дуже важливо. Триває процес дискусії з Україною, Росією, і всі хочуть другого "зимового пакета". Найближчий етап - це 11 вересня нарада між ЄС і Росією. Тому сподіваємося організувати тристоронню зустріч до кінця вересня", - сказав прес-секретар. До цього Єврокомісія повідомляла у своєму комюніке, що ця зустріч відбудеться у Відні.

  Офіційний представник Єврокомісії підтвердив, що 27 серпня у Відні заступник голови ЄК Марош Шефчович і український міністр енергетики Володимир Демчишин обговорювали порядок фінансування газопостачання для України. Адамович наголосив: "Поставтеся з розумінням: ми не можемо дати вам сьогодні більше інформації. Ці дебати тривають, і ми не можемо надати остаточної інформації".

  Нагадаємо, 21 серпня 2015 року у Мінську вперше за 1,5 років зустрілися голова правління "Нафтогазу України" Андрій Коболєв і очільник "Газпрому" Олексій Міллер.

  Попередній матеріал
  Злочини Путіна класифікували за міжнародним законодавством (відео)
  Наступний матеріал
  Росія ефективно використовує залізницю для постачання важкої зброї бандформуванням - Романенко
  Теги:
  Loading...