Євро падає на тлі грецької кризи

  Євро оновив місячні мінімуми - через грецьку кризу.

  Котирування європейської валюти вночі 29 червня на електронних торгах падали до рівня менш як 1 долар 10 центів за євро, нині ця валютна пара залишається поблизу цих значень, повідомляє Радіо Свобода.

  Нагадаємо, прем’єр-міністр Греції Алексіс Ципрас оголосив, що 29 червня банки в його країні не відкриються для торгів. Виступаючи на телебаченні, Ципрас сказав, що до таких кроків довелося вдатися після того, як Європейський центральний банк відмовився підвищити суму екстреного кредиту для грецьких банків.

  Раніше в неділю, 28 червня, ЄЦБ заявив, що заморожує на дотеперішньому рівні своє екстрене кредитування фінансової системи Греції, яка тепер потребує значно більших фінансових вливань через втечу готівки. За повідомленнями, менш як протягом останньої доби, від часу, коли в ніч на неділю парламент Греції схвалив проведення референдуму щодо умов міжнародної допомоги, з банкоматів країни зняли готівкою 1 мільярд 300 мільйонів євро, побоюючись саме тих заходів, про які й оголосив Ципрас.

  В той же час, Греція і ЄС взаємно відкинули пропозиції один одного щодо врегулювання кризи. Перемовини щодо подолання наслідків економічних негараздів в Елладі припинилися.

  Попередній матеріал
  На Луганщині СБУ затримала двох інформаторів терористів
  Наступний матеріал
  За останній рік роботу в Україні втратили 1,2 млн осіб - Розенко