vestnik.in.ua

ЄС виділила 8,55 млн євро на підтримку управління кордонами в Україні

  Європейська комісія виділила четвертий транш у розмірі 8,55 млн євро з програми бюджетної підтримки "Підтримка секторальної політики управління державним кордоном в Україні".

  Про це повідомили у представництві ЄС в Україні, передає "Інтерфакс-Україна".

  "За допомогою цієї програми з підтримки секторальної політики Євросоюз робить свій внесок у модернізацію державної прикордонної служби та державної фіскальної служби України; це відбувається шляхом поліпшення законодавчої та нормативно-правової бази, запровадження поліпшених механізмів контролю та модернізації інфраструктури перетину кордонів відповідно до стандартів ЄС", - йдеться у повідомленні.

  Також програма підтримує зусилля українського уряду з досягнення ефективного балансу між безпечними кордонами і законним рухом людей і товарів відповідно до стандартів та кращих практик ЄС.

  "Я впевнений, що фінансова підтримка ЄС зміцнить співпрацю між агентствами, залученими до комплексного управління кордонами; також результатом надання такої підтримки стане ефективне управління у сфері прикордонного контролю та міграції для громадян інших країн - відповідно до зобов'язань України в рамках Плану дій з візової лібералізації ", - зазначив заступник голови представництва ЄС в Україні Томас Фреллесен.

  На початку липня повідомлялося, що ЄС виділить для України пакет допомоги в розмірі 15 млн євро.

  Попередній матеріал
  На Закарпатті у лісі СБУ виявила схованку з боєприпасами
  Наступний матеріал
  В АТО фактично відновлено активні бойові дії - Турчинов
  Теги:
  Loading...