ЄС Україна
ЄС Україна capital.ua

ЄС виділяє Україні перший транш кредиту - 600 млн євро

  Рішення Єврокомісії ухвалене в рамках домовленості між Україною та ЄС, досягнутої 22 травня 2015 року в Ризі.

  Єврокомісія схвалила рішення про виділення Україні першого траншу у 600 млн євро у рамках затвердженої раніше кредитної програми в 1,8 млрд євро. Про це сьогодні повідомили у ЄК у Брюсселі, передає "Укрінформ".

  У повідомленні йдеться: "Єврокомісія схвалила рішення розпочати процес виділення Україні 600 млн євро позики. Це стосується першого етапу нової програми макрофінансової допомоги, що сягає загалом 1,8 млрд євро у середньотермінових позиках".

  Надані кошти будуть спрямовані на покриття нагальних потреб України та підтримку економічної стабілізації. Також вказану допомогу планують використати для проведення важливих реформ у сферах управління державними фінансами, урядування, енергетики, соціального захисту, підприємництва та фінансів.

  "Підтримуючи програму реформ українського уряду в цих галузях, ЄС має намір допомогти Україні закласти основу для повернення до економічного зростання", - зазначили в Єврокомісії.

  Меморандум про взаєморозуміння, згідно з яким ЄС зобов'язався надати Україні макрофінансову допомогу, було підписано 22 травня в Ризі. Документ набув чинності 3 липня.

  Нагадаємо, сьогодні Президент передав на ратифікацію до Ради меморандум про півмільярда євро кредиту від Німеччини.

  Попередній матеріал
  Астрофізики виявили 5 прихованих надмасивних чорних дір
  Наступний матеріал
  З наступного року іспит з англійської буде обов'язковим для всіх випускників шкіл
  Теги:
  Loading...