На реформування Верховної Ради ЄС та ООН виділять 1,3 млн євро

  Проект спрямований на проведення реформ внутрішньої структури і якості українського законодавства

  Європейський Союз і Програма розвитку Організації Об'єднаних Націй (ПРООН) запустили проект реформування Верховної Ради на 1,3 мільйони євро. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  Зазначається, що презентація нового проекту відбулася за участю голови Верховної Ради Андрія Парубія, голови представництва ЄС в Україні Яна Томбінського й постійного представника ПРООН в Україні Ніла Уокера.

  "Це дуже важливий проект, спрямований на підтримку української Верховної Ради, реформи внутрішньої структури і якості українського законодавства", – зазначив Томбінський.

  Він також додав, що для реформування українського парламенту було розроблено цілий комплекс рекомендацій місією Європейського парламенту з оцінки потреб.

  Як стало відомо, загальний бюджет проекту – 1,3 млн євро. Проект передбачає нову модель підготовки законопроектів, реструктуризацію й оптимізацію функціонування парламентських комітетів, спрощення процедури ухвалення законопроекту, експертну підтримку, підтримку впровадження напрямків плану "Відкритий парламент", впровадження інструмента участі громадян у законодавчих процесах.

  За словами посла, до роботи над проектом долучаться місцеві та міжнародні експерти.

  Ключовими пріоритетами проекту є посилення професійних здатностей співробітників секретаріату й апарата Верховної Ради для надання ефективних послуг парламенту й депутатам.

  Повідомляється також, що проект буде впроваджуватися ПРООН у тісній співпраці з Європейським парламентом на підставі угоди про співпрацю в адміністративній сфері. 

  Нагадаємо, Україна розраховує отримати від Світового банку додатково $1 млрд у 2017 році на програми розвитку

  Попередній матеріал
  Шлях до відновлення відносин ЄС із Росією починається з України – Юнкер
  Наступний матеріал
  Посадовці Держдепу США закликають до ударів по військам Асада

  Україна у 2017 році розраховує отримати від Світового банку додатково $1 млрд

  Білий дім анонсував виділення Україні $220 млн на проведення реформ

  Президент підписав закон про виділення 5 млрд грн на субсидії

  Міноборони виділить 500 млн грн для вдосконалення української миротворчої місії