vestnik.in.ua

ЄС надасть Україні 30 млн євро грантової допомоги

  Міністерство економічного розвитку і торгівлі України підписало з Єврокомісією чотири програми, відповідно до яких Україні нададуть 30 млн євро.

  Про це повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України на своїй сторінці у Facebook.

  "Україна отримає 30 млн євро грантової допомоги від ЄС завдяки продовженню чотирьох програм прикордонного співробітництва, які нещодавно підписало Мінекономрозвитку з Єврокомісією", - йдеться

  Кошти, за інформацією Мінекономрозвитку, планують використати на подальшу розбудову та модернізацію міжнародних автомобільних пунктів пропуску "Красноїльськ" і "Дяківці" на українсько-румунському кордоні; "Рава-Руська", "Устилуг-Зосин", "Краківець", "Шегині" та "Ягодин" - на українсько-польському; "Ужгород-Вишнє Нємецьке" - на українсько-словацькому; та "Лужанка - Берегшурань" - на українсько-угорському. Також на кордоні з Угорщиною побудують пункт пропуску водного сполучення Вилок для байдарочників.

  В Мінекономрозвитку уточнюють, що частина гранту сприятиме розвитку сучасної ІТ-інфраструктури відділів прикордонної та митної служби, зниженню вразливості прикордонних територій від ризику повеней, покращенню забруднень від хімічних звалищ і скидання стічних вод у регіоні Нижнього Дунаю, проведенню експертного оцінювання для інтеграції української і молдовської електричних систем в енергетичну мережу ENTSO-E.

  Завдяки підписаним угодам ЄС продовжив до 31 грудня 2016 року Спільні операційні програми прикордонного співробітництва "Румунія-Україна-Республіка Молдова 2007-2013 роки", "Польща-Білорусь-Україна 2007-2013 роки", "Угорщина-Словаччина-Румунія-Україна 2007-2013 роки" та "Басейн Чорного моря 2007-2013 роки".

  Як повідомляв 5.ua, 19 грудня 2015 року в бюджеті США заклали для України понад $658 млн.

  Попередній матеріал
  Столичні волонтери зробили інструкцію з порятунку безпритульних на морозі
  Наступний матеріал
  За минулу добу проросійські бойовики 29 разів порушили режим "повної тиші" - штаб АТО