ЄІБ надасть Україні 400 млн євро на розвиток інфраструктури

  Кошти можуть спрямувати на водовідведення, водопостачання, теплопостачання, вуличне освітлення, енергоефективність будівель та поводження з побутовими відходами.

  Україна підпише 23 липня угоду з Європейським інвестиційним банком на 400 мільйонів євро. 

  Про це заявив заступник міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України з питань європейської інтеграції Роман Чупринек, повідомляє прес-служба міністерства.

  «Ще одна угода з Європейським інвестиційним банком на 400 мільйонів євро буде підписана 23 липня. Угода стосуватиметься розвитку муніципальної інфраструктури. Кошти можуть бути направлені на водовідведення, водопостачання, теплопостачання, вуличне освітлення, енергоефективність будівель та поводження з побутовими відходами», - розповів Чуприненко.

  У прес-службі нагадали, що раніше між Україною та Європейським інвестиційним банком було підписано фінансову угоду на суму 200 млн євро для реалізації проекту «Надзвичайна кредитна програма для відновлення України». Угода спрямована на відновлення східних областей України та на потреби регіонів, які приймають тимчасово переміщених осіб.

  Попередній матеріал
  В Ужгороді згоріла вщент квартира, є загиблі
  Наступний матеріал
  "Київпастранс" показав нову літню форму для столичних контролерів