lh5.ggpht.com

Єгипет почне купувати українську курятину

  Єгипет хоче придбати в України 12 тис.тонн курятини.

  Про це повідомив міністр аграрної політики України Олексій Павленко під час наради із зернотрейдерами, передає "Укрінформ". "На цьому тижні отримали офіційну пропозицію на експорт 12 тис. тонн курятини до Єгипту", - заявив посадовець.

  Аліна Жарко, експерт ринків продукції тваринництва та "Українського клубу аграрного бізнесу", пояснює, що у загальному експорті курятини на Єгипет припадає невелика частка - 2,4%. Найбільше курятини Україна постачає в Ірак, Казахстан та Узбекистан.

  "За перші сім місяців поточного року експорт м'яса птиці та її субпродуктів зріс на 5,6% і становив понад 90 тис. тонн. Основними ринками збуту були Ірак - 24%, Казахстан - 10%, Узбекистан - 9%, Нідерланди - 8%. Загалом м'ясо птиці поставляли десь близько в 70 країн світу. Єгипет у цій структурі зайняв десь 2,4%", - повідомила експерт.

  Також Аліна Жарко додала, що нині на українському ринку спостерігається зниження виробництва м'яса птиці, адже значно впало виробництво у Донецькій і Луганській областях. "За перші 7 місяців виробництво м'яса птиці становило приблизно 650 тисяч тонн загальної ваги, що на 2,5% менше, ніж у попередньому році", - зазначила вона.

  Нагадаємо, сьогодні прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Російська Федерація планує ввести повне ембарго на українську агропродукцію із січня 2016 року.

  Попередній матеріал
  Радник Президента відзвітував про форму для бійців ВДВ, які візьмуть участь у Марші Незалежності
  Наступний матеріал
  У День Прапора у столиці з ініціативи музикантів відбудеться потужний концерт – Проскурня
  Теги:
  Loading...