фото mignews.com.ua

ЄБРР надасть Україні кредит на закупівлю газу в Європі

  Європейський банк реконструкції та розвитку й уряд України підписали кредитну угоду про надання Києву кредиту на суму $300 млн.

  Про це повідомляє "Радіо Свобода".

  Ці кошти призначені для придбання газу у європейських постачальників. "Однією з умов кредиту ЄБРР є виконання програми корпоративної реструктуризації "Нафтогазу", включаючи наглядову раду, до складу якої повинні увійти кваліфіковані незалежні директори, упровадження функцій внутрішнього аудиту, контролю над дотриманням етики та законодавства, протидія корупції та управління ризиками, а також приведення структури власності і управління у відповідність із кращою міжнародною практикою", – зазначили кредитори.

  "Нафтогаз України" інформує, що угоду про надання кредиту у Берліні 23 жовтня підписали міністр фінансів України Наталія Яресько та перший віце-президент та директор з операційної діяльності ЄБРР Філ Бенетт. Це відбулося на українсько-німецькому бізнес-форумі.

  Нагадаємо, 20 жовтня Володимир Демчишин заявив, що закупівельні ціни на російський та європейський газ будуть знижуватися.

  Попередній матеріал
  Венеціанська комісія схвалила рекомендації щодо судової реформи в Україні - Мін'юст
  Наступний матеріал
  У Франції сталося наймасштабніше за останні 30 років ДТП - понад 40 загиблих
  Теги:
  Loading...