Яценюк 5.ua

Яценюк: "Велика четвірка" закінчить аудит енерготарифів через тиждень

  Чотири найбільші міжнародні аудиторські компанії, що входять до "Великої четвірки", до кінця наступного тижня завершать аудиторську перевірку нових тарифів на газ, електроенергію та інших енерготарифів, встановлених Нацкомісією, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг .

  Про це повідомив прем'єр -міністр Арсеній Яценюк на "Годині уряду" в парламенті сьогодні у Києві, передає "Інтерфакс-Україна". "Коли буде готовий незалежний звіт, пропоную запросити до парламенту владу, НКРЕКУ, НАК "Нафтогаз ", якщо погодяться, аудиторів. Ми роздамо звіт і знімемо будь-які політичні питання економічними відповідями, як утворювався тариф", - сказав Яценюк. На його думку,  зараз це питання з економічного перейшло в політичне.

  Прем'єр-міністр також зазначив, що 9 червня планується обговорення урядового законопроекту про незалежного регулятора, який повинен прийти на зміну НКРЕКУ, щоб ще за тиждень за нього проголосували у ВР. "Це дасть можливість зняти будь-який політичний тиск з НКРЕКУ і дасть можливість встановлювати прозоро і чесно тарифи на будь-які комунальні послуги, як вони вже встановлені на газ, електроенергію", - зазначив Яценюк.

  Попередній матеріал
  Білорусь перекинула до кордону з Україною спецназ, гвардійців та авіацію
  Наступний матеріал
  Крім терористів на Мар'їнку наступали регулярні війська РФ - Галушко
  Теги:
  Loading...