Яценюк 5.ua

Яценюк пропонує ліквідувати податкову міліцію

  Замість неї прем'єр хоче створити службу фінансових розлідувань.

  Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна". Видання зазначає, що очільник українського уряду Арсеній Яценюк вважає за необхідне ліквідувати податкову міліцію і створити замість неї службу фінансових розслідувань. Прем'єр сподівається, що Верховна Рада підтримає його пропозицію.

  "Податкова міліція має стати службою фінансових розслідувань... Податкова міліція має піти в минуле. У нас має бути професійна служба фінансових розслідувань", - сказав він сьогодні під час наради в Державній фіскальній службі України.

  Крім того, голова Кабінету міністрів України зазначив, що уряд уже виходив із цією ідеєю до парламенту ще минулого року, проте – безрезультатно. Яценюк сподівається, що цього разу парламентська коаліція підтримає законопроект, який розроблять Мінфін спільно з ДФС. "Має бути професійна служба фінансових розслідувань, яка демілітаризована, має потужних аналітиків і не бігає, щоб брати хабарі, а приходить рідко, але влучно", - додав він.

  Нагадаємо, уряд України прийняв рішення передати Державну фіскальну службу в пряме підпорядкування Міністерству фінансів.

  Попередній матеріал
  Столичний військовий комісар розповів, як пройде шоста хвиля мобілізації
  Наступний матеріал
  У Києві невідомий пограбував банк на 600 тис. грн і спокійно пішов з місця злочину
  Теги:
  Loading...