Facebook / Арсеній Яценюк

Яценюк показав карту "Шовкового шляху" в обхід Росії

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк показав карту так званого "Шовкового шляху", яким планують відправляти товари в Азію в обхід Росії.

Відповідну інформацію він оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

"Сьогодні з Іллічівського морського порту відправляється перший експериментальний рейс за маршрутом Україна-Грузія-Азербайджан-Казахстан-Китай. Він стане новим напрямком "Шовкового шляху" і альтернативою доставки вантажів з України на ці ринки в обхід території Росії", - наголосив прем'єр.

За словами Яценюка, завдяки "запуску такого потяга українські та європейські товари потраплятимуть до країн Середньої Азії навіть за наявності санкційних обмежень на них з боку Москви".

"Російське транзитне і торгове ембарго не завадить в транспортуванні наших вантажів на ринки Середньої Азії", - наголосив прем'єр. На запуск потяга до Іллічівська вже відбула урядова делегація.

Як повідомляв 5.ua, 6 січня 2016 року Яценюк обговорив транзит товарів в обхід Росії із чільниками урядів Казахстану й Азербайджану. А 12 січня транзит українських товарів у Казахстан та країни Азії обговорили телефоном Порошенко з Назарбаєвим. 

Facebook / Арсеній Яценюк
Попередній матеріал
Україна відклала запровадження санкцій проти Білорусі
Наступний матеріал
За минулу добу на Сході було поранено двоє бійців - Лисенко
Теги:
Loading...