vashgolos.net

Яценюк погрожує націоналізувати "Рівнеазот" і черкаський "Азот" за газові борги

  Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк звинувачує бізнесмена Дмитра Фірташа і погрожує націоналізувати підконтрольні йому "Рівнеазот" і "Азот" (Черкаси) через небажання заплатити 6 млрд грн боргу за газ НАК "Нафтогаз України".

  Таке заявив прем'єр на "Годині уряду" в парламенті в п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна". "Ці заводи закриті з тієї простої причини, що це організоване злочинне угрупування повинна державі 6 млрд грн. Якщо компанії не розрахуються за газ з НАК, ці компанії перейдуть у держвласність, і держава буде давати роботу і в Рівному, і в Черкасах", - сказав Яценюк

  Group DF, що об'єднує активи Фірташа, наприкінці травня заявила про зупинку роботи черкаського "Азоту" і "Рівнеазоту", назвавши причиною тиск на бізнес з боку депутатів пропрем'єрської фракції "Народний фронт" та їх представників у владі.

  "У зв'язку з системним і безпрецедентним тиском на бізнес Ostchem, хімічний холдинг групи, з боку депутатів "Народного фронту" та їх представників у владі Group DF оголошує про зупинку підприємств Ostchem - черкаського ПАТ" Азот "та ПАТ" Рівнеазот", - повідомляла Group DF.

  Попередній матеріал
  Порошенко пояснив, чому в посланні до ВР не зупинився на проблемі повернення Криму
  Наступний матеріал
  Порошенко: Мар’їнка повністю звільнена від окупантів – затримано 12 терористів