businessua.com

Яценюк: Податкову міліцію замінить демілитаризована служба

  Уряд внесе до Верховної Ради законопроект про заміну податкової міліції у складі Державної фіскальної служби демілітаризованою службою фінансових розслідувань, повідомив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

  "Замість податкової міліції, яка на сьогодні мілітаризована і має специфічну репутацію, ми переходимо на стандартний західний підхід, де податкова міліція ліквідовується, а створюється професійна служба фінансових розслідувань у складі ДФС", - сказав він, відкриваючи засідання Кабінету Міністрів у Києві 5 серпня, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

  "Демілітаризована, без погонів, без автоматів, але з мізками та сильними людьми, які здатні відстежувати всі схеми щодо ухилення від сплати податків, щодо конвертаційних центрів і формуванні незаконних податкових кредитів", - описав прем'єр своє бачення нової служби. Яценюк доручив у найкоротші терміни підготувати відповідний законопроект.

  Міністр фінансів Наталія Яресько уточнила, що службу фінансових розслідувань передбачається створити саме у складі ДФС, оскільки раніше в уряді розглядали можливість її створення як нової окремої структури та передачі їй функцій з боротьби з економічними злочинами від інших правоохоронних органів.

  Нагадаємо, перший заступник голови ДФС Сергій Білан заявив, що було замінено понад 60% керівників податкової міліції. Білан підкреслив, що ДФС у своїй роботі переходить від силових засобів до адміністративно-аналітичних.

  Попередній матеріал
  Мешканці Широкиного і Бердянського вітають демілітаризацію, у Маріуполі – інші настрої
  Наступний матеріал
  Замість трибуналу щодо МН-17 Росія хоче розслідувати бомбардування Хіросіми і Нагасакі