газова труба
5.ua

Яценюк очікує зниження цін на імпортний газ з ЄС

  Прем'єр України сподівається на зниження ціни імпорту газу з ЄС після проведених переговорів у Парижі.

  Прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк сподівається на зниження ціни імпорту газу з ЄС після проведених у Парижі переговорів, про це заявив він у Верховній Раді в п'ятницю, передає "Інтерфакс-Україна".

  "Ми сподіваємося, що обсяги придбання газу і ціна європейського газу будуть ще більш конкурентними, ніж вона є сьогодні", - сказав Яценюк.

  Він нагадав, що в даний час Україна закуповує природний газ у таких великих міжнародних компаній як RWE, Statoil, GDF Suez, E.ON, Royal Dutch Shell. За його словами, незважаючи на те, що зараз ціна закуповуваного у "Газпрому" природного газу становить трохи менше $ 250 за 1 тис. куб. м, що іноді на кілька відсотків нижче ціни закупівлі газу в Європі, Україна продовжить політику диверсифікації імпорту газу.

  У повідомленні йдеться, що прем'єр також закликав міжнародні енергетичні компанії взяти участь в управлінні українською газотранспортною системою. "Шановні європейські друзі, ми у вас не просимо грошей - ми вам кажемо: заходьте сюди, інвестуйте в українську ГТС, давайте разом робити прибутковим українсько-європейський бізнес. Це буде найкраща відповідь на російську агресію", - додав він.

  Попередній матеріал
  Чубаров та Немировський склали депутатську присягу
  Наступний матеріал
  "Червоний хрест" має долучитися до пошуку зниклих безвісти в зоні АТО - Геращенко

  Демчишин: Україна розраховує на збільшення поставок реверсного газу зі Словаччини

  Не весь газ українського видобутку йде на виробництво тепла - Тимошенко

  "Нафтогаз" оголосив про заплановане проведення досліджень на суму в 73 млн грн

  Президент підписав закон про ринок природного газу