5 канал

Яценюк і Абромавичус обговорили економічні реформи

  Уряд сьогодні провів закрите засідання, яке було перервано в середу

  Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк та міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус обговорили кроки, необхідні для продовження економічних реформ. Про це в середу повідомив заступник міністра економічного розвитку Максим Нефьодов. Він зазначив, що нині країні потрібні системні реформи.

  "Абромавічус приїхав на засідання уряду, де обговорив разом з іншими міністрами і прем'єр-міністром Арсенієм Яценюком ситуацію, що склалася, і ті зміни, які необхідні для того, щоб зробити реформи в країні можливими. Ми досягли межі, коли зміни повинні бути системними, тому що нинішня криза не ситуативна, вона склалася не вчора", - розповів чиновник.

  Раніше сьогодні віце-прем'єр-міністр України Геннадій Зубко повідомив, що уряд у четвер провів закрите засідання, яке було перерване напередодні.

  Нагадаємо, в середу, 3 лютого, міністр економічного розвитку і торгівлі України Айварас Абромавичус заявив, що покидає своє крісло через блокування важливих реформ і тиск на його команду. Чільник МЕРТ повідомив, що без його відома вирішуються питання, які відповідають інтересам окремих людей: "Ці окремі люди мають імена. І одне ім'я я все-таки хочу назвати. Це Ігор Кононенко". 

  Попередній матеріал
  Міноборони оприлюднило видовищні фото бойової підготовки курсантів
  Наступний матеріал
  В ОБСЄ заявляють про загострення ситуації на Донбасі
  Теги:
  Loading...