Яценюк 5.ua

Яценюк доручив створити раду експортерів для реалізації угоди про зону вільної торгівлі з ЄС

  Голова українського уряду доручив Мінекономрозвитку створити раду експортерів для реалізації угоди щодо зони вільної торгівлі з Європейським Союзом.

  Про це прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк заявив сьогодні під час засідання колегії Міністерства економічного розвитку і торгівлі України, пише "РБК-Україна".

  "Частина міністерств не поспішають реалізувати завдань уряду в рамках реалізації угоди про ЗВТ стосовно імплементації положень угоди. Найбільше, що мене турбує, так це технічні регламенти та компетенція Міністерства економіки", - наголосив голова Кабінету міністрів. 

  Він підкреслив, що Україна відмовляється від радянських "ГОСТів" і переходить на технічні регламенти Євросоюзу. "Це єдиний шлях до того, щоб завоювати нові ринки, тому що європейські технічні регламенти - це конгрентність української продукції", - сказав Яценюк.

  Прем'єр-міністр закликав Міністерство прискорити роботу в рамках виступу торгового представника України, "щоб ми створили раду експортерів, стягнули повністю всі компанії України, які здатні експортувати і завойовувати інші ринки і по кожній компанії пройтися - що для цієї компанії потрібно вирішити і в якій країні".

  Попередній матеріал
  У Мінську розпочалися засідання робочих підгруп щодо Донбасу
  Наступний матеріал
  У Великобританії помер найстаріший чоловік Європи
  Теги:
  Loading...