Яценюк доручив шукати нових імпортерів вугілля: "Якщо сподіватися на росіян, будемо дровами топити"

  Контрактувати кораблі для доправлення енергетичного вугілля в Україну морем доручив профільному міністерству прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

  Усе задля того, щоби знизити залежність від Росії. Яценюк переконаний, що Москва вичікує момент, аби перекрити доправлення вугілля в Україну зі своєї території, як це було із блакитним паливом.

  Натомість у профільному міністерстві переконують, що російське вугілля дешевше. "Російська Федерація - це буде вугілля коштувати $57-58. Південноафриканське буде коштувати не менше, ніж $78-82", - назвав ціни перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості Ігор Мартиненко.

  "Повинна бути жорстка диверсифікація. Тому що, розуміючи, хто такі росіяни, вони в найбільш незручний момент для нас перекриють нам поставки вугілля. Як вони вже перекрили постачання газу. Якщо ви будете сподіватися на росіян, тоді будемо дровами топити", - стверджує Яценюк.

  Нагадаємо, 23 червня віце-прем'єр-міністр Валерій Вощевський повідомив, що графік накопичення вугілля на електростанціях зірваний через брак коштів та заборгованість із зарплати шахтарям. За його словами, нині на складах усього 1 мільйон 200 тисяч тонн вугілля. Для виконання графіку потрібно вдвічі більше.

  Попередній матеріал
  Бойовики хочуть демілітаризації Широкиного, оскільки не можуть прорвати оборону українських військ – Селезньов
  Наступний матеріал
  ВР у четвер збереться на позачергове засідання